Voyah Dream elektrikli premium  lüks MPV kokpitPremium elektrikli otomobil üreticisi Voyah, amiral gemisi olarak konumladığı lüks MPV modeli Dream’in Türkiye satış fiyatını açıkladı. Voyah Dream ülkemizde HIGH donanım paketiyle satışa sunulurken, sınırlı sayıdaki lansmana özel fiyat ise 6.999.000 TL olarak belirlendi. Dream HIGH, 435 HP güç ve 620 Nm torka sahip %100 elektrikli lüks MPV; tork dağılımı yapabilen 4WD çekiş sistemi ve otomatik şanzımanına ek olarak, havalı süspansiyonlarıyla muhteşem konfor özelliklerini, çevreci mobilite formunda kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Voyah Dream ile ilgili A'dan Z'ye TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Çinli Voyah’ın Amiral Gemisi, Elektrikli Lüks MPV Dream Türkiye'de Çinli Voyah’ın Amiral Gemisi, Elektrikli Lüks MPV Dream Türkiye'de

Hyundai’den Pekin Otomobil Fuarı'nda performans şovu Hyundai’den Pekin Otomobil Fuarı'nda performans şovu

Uzunluğu 5.3 metreyi aşan Voyah Dream, 2+2+3 kişilik iç mekanında tüm yolcular için benzersiz konfor ve lüks deneyimi yaşatıyor. Isıtma, havalandırma ve masaj özellikli koltuklar, Dynaudio müzik sistemi, 64 farklı renkte ayarlanabilen iç ambiyans aydınlatması, 1.4 metre genişliğindeki, 3 ekranı barındıran kokpiti, ultra-gelişmiş işletim sistemli teknolojik altyapısı ile Voyah Dream, geleceğin lüks ve  konforlu seyahatlerini bugünden yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

Voyah Dream ile ilgili A'dan Z'ye TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN