• USD 31,39
  • EUR 34,01
  • ALTIN 2.062,53
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Doğuş Otomotiv Haberleri

Doğuş Otomotiv haberleri ve güncel Doğuş Otomotiv gelişmeleri, Doğuş Otomotiv ile ilgili tüm video, Doğuş Otomotiv fotoğrafları ve Doğuş Otomotiv haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


SEKTÖR

Doğuş Otomotiv, AEO sertifikası ile gümrük işlemlerinde hızlanma ve ürün teslimatlarında kesintisiz ve hızlı bir süreç sunarak müşterilerine üst düzey...

GÜNCEL

İnsana Değer Ödülleri'nde bu yıl, Dijital Dönüşüme Liderlik kategorisinde birincilik ödülü Doğuş Otomotiv'in oldu.

GÜNCEL

Doğa ve çevrenin korunması yönünde farkındalık çalışmalarına imza atan Doğuş Otomotiv’in “Doğaya Kanat Açtık” projesi, COP28’de Türkiye standında yer alıyor.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Doğuş Otomotiv tarafından Mayıs ayında kurulan Doğuş Şarj Sistemleri Pazarlama ve Ticaret A.Ş’nin D-Charge markasıyla EPDK’ya yaptığı lisans başvurusu onaylandı.

OTOMOTİV DÜNYASI

Bu yıl 14’üncüsü yayınlanan ve paydaş beklentileri doğrultusunda hazırlanan Sürdürülebilirlik Raporu, Doğuş Otomotiv’in tüm sürdürülebilirlik performansını içeriyor.

GÜNCEL

"Doğaya Kanat Açan Okullar" projesi, bölgesindeki kuşları ve doğayı korumaya yönelik ilgisi olan ve öğrenmeye meraklı çocukları ve okulları hedefliyor.

GÜNCEL

Dünya standartlarında bir sürdürülebilirlik performans için; Doğuş Otomotiv, "Çift Öncelik Çalıştayı" düzenledi

AKTÜEL

Doğuş Otomotiv’in geçtiğimiz yıl başlattığı “Doğaya Kanat Açtık” projesi, ‘Fotoğraftan – Heykele’ sergisiyle devam ediyor.

Şirket Haberleri / Lansman

Doğuş Otomotiv ve Doğuş Oto çalışanlarının yenilikçi fikirlerinden doğan projelerini paylaştıkları ‘Fikirlerin Doğuş Günü’nü etkinliğinin 6.'sı düzenlendi.

Porsche

Elektrikli araçlara yatırım yapmayı sürdüren Doğuş Otomotiv, Porsche marka elektrikli araçların ithalatı için Yeşil Finansman Kredisi anlaşması imzaladı