Dış tasarımına eklenen spor detaylar ve GT logosu ile Mustang Mach-E GT, yeni nesil teknolojileriyle bağlantılı ve kişiselleştirilmiş bir sürüş deneyimi yaşatıyor. 

Ford’un ilk elektrikli SUV’u olan Mustang Mach-E’nin en dinamik, en güçlü ve en performans odaklı modeli Mustang Mach-E GT, Türkiye’deki otomobil tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Efsanevi Mustang modelinin ruhunu taşıyan Mustang Mach-E GT; sportif, cesur ve yenilikçi tarzıyla cezbedici bir sürüş deneyimi sunuyor.

Fiat 500e “Yılın En Çevreci Otomobili” seçildi Fiat 500e “Yılın En Çevreci Otomobili” seçildi

Mustang E GtMustang Mach-E GT, performanstan ödün vermeyen elektrikli araç müşterileri için tasarlandı. Mustang Mach-E GT, 0-100 kilometre hıza sadece 3,7 saniyede çıkabiliyor. Çift motorlu dört çeker (AWD) sürüş seçeneğiyle 487 PS sunan motoru, 860 Nm ile Türkiye’de satılan elektrikli SUV’lar içerisinde en yüksek torku sağlıyor. 

Mustang Mach-E GT, hızlı ve zahmetsiz şarjıyla menzil ve süre endişesini de ortadan kaldırıyor.

Ford Mustang E SarjMustang Mach-E GT, 490 kilometrelik WLTP (Uluslararası Uyumlu Hale Getirilmiş Hafif Araç Test Prosedürü) sürüş menzili ile performans ruhunu verimliliğiyle dengeliyor.

Yenilenen tasarımın yıldızı, çarpıcı siyah detaylar ve GT logosu

Efsanevi Mustang’in hatlarına, özgür karakterine sahip olan Mustang Mach-E GT, sportif tasarımı ve GT logosu ile yenilendi.

Ön tampondaki siyah karbon detaylar, karartılmış arka camlar ve 20 inçlik alüminyum alaşımlı büyük jantlar aracın çarpıcı görünümünü bir üst seviyeye çıkarıyor. Dış tasarıma damga vuran unsur ise GT logolu bagaj kapağı ile GT tasarım ön tampon oluyor. Matrix LED ön farlar ve LED arka farlar aracın estetik görünümünü tamamlıyor.

Anahtarsız akıllı giriş ve E-Latch sistemini kullanarak girilebilen kabinin iç tasarımdaki zarif, şık ve sofistike detaylar göze çarpıyor. 8 yönlü ve ısıtmalı GT tasarım sensico® spor koltuklar, ısıtmalı direksiyon ve 60/40 oranında katlanabilen arka koltuklar konforlu bir yol deneyimi sağlıyor. Standart olarak sunulan panoramik cam tavan kabinde konforlu ve ferah bir hava yaratıyor.