Škoda yeni nesil Superb’i  Türkiye’de satışa sundu Škoda yeni nesil Superb’i Türkiye’de satışa sundu

Yeni, tam elektrikli Volvo EX30 güvenlik ve sürdürülebilirlik dışında, sunduğu en son teknolojiler ve İskandinav tasarımıyla kullanıcılarının hayatını daha rahat ve daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor.

Sürdürülebilirlik anlayışıyla üretilen Volvo Cars’ın yeni küçük SUV'u EX30, şık bir iç mekân ve içerisinde özenle kullanılan malzemelerle birlikte etkileyici bir tasarım sunuyor. Sorumluluk anlayışıyla tasarlanan iç mekânda, çeşitli renk ve dokularda, kot, keten ve yün gibi geri dönüştürülmüş ve yenilenebilir malzemeler kullanılıyor.

Volvo EX30_1Volvo EX30, tek bir ekranda karmaşıklığı ortadan kaldırarak, kullanıcı odaklı ve keyifli sürüş deneyimi sağlıyor. Türünün ilk örneği olan gösterge panelini tamamen kaplayan bir soundbar ve bir dizi akıllı depolama alanı gibi özellikler, kullanıcılara ve yolculara sanki daha büyük bir otomobilde bulundukları hissini veriyor.

Volvo EX30_2Volvo Cars İç Tasarım Başkanı Lisa Reeves, "Volvo EX30, İskandinav tasarımının en iyi unsurlarını bir araya getiriyor. Yeni malzemeler, yaratıcı dokular ve renkler, akıllı işlevsellik ve harika bir kullanıcı deneyimi, her otomobilimizde olduğu gibi EX30’da da kendini gösteriyor. Volvo EX30’da tüm bu unsurlar özenle kullanılmış ve küçük bir pakete akıllıca sığdırılmış diyebiliriz” dedi.

Editör: Rezzan Alavant